امروز : پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱:۵۷:۲۰
×خانه » اخبار » نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است
نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است

رضا ریاحی بعدازظهر امروز در نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک که با حضور خسروانیان دبیر شورا و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد، کار روابط‌عمومی را یک کار تخصصی دانست و اظهار داشت: متاسفانه برخی ادارات به بخش روابط عمومی توجهی ندارند و این یک ضعف است.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک با بیان اینکه نقش روابط‌عمومی‌ها مختص یک حوزه نیست و نقشی فراگیر در همه حوزه‌ها دارند، گفت: ‌نقش روابط‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیر گذار است.

وی با اشاره به نقش و تاثیرگذاری روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌ها، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها عنوان کرد: روابط‌عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می‌گذرد.

ریاحی با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از تجربیات دنیا در حوزه روابط‌عمومی، تصریح کرد: روابط‌عمومی‌ها نقش اثرگذاری دارند و باید در راستای خدمت به مردم، نشاط و امید دادن به جامعه فعالیت کنند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک گفت: ادارات خدمات خوبی را به مردم عرضه می‌کنند و ضرورت دارد این خدمات به مردم اطلاع‌رسانی شود و این کار و هنر روابط‌عمومی‌هاست.

وی با بیان اینکه باید روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید به سمت مهندسی کردن روابط‌عمومی حرکت کنند، اظهارداشت: روابط عمومی‌ها باید از فعالیت‌ها و کارهای سنتی به سمت استفاده از روش‌های نوین بروند.

فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اهمیت اطلاع‌رسانی، خبررسانی و جایگاه روابط‌عمومی‌ها خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی را قوی کنید تا رسانه‌های مناسب تغذیه شوند.

ریاحی تاکید کرد: ماموریت روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید تعیین و ابلاغ شود.

این گزارش حاکی است، در پایان نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک احکام دبیر و اعضای شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان قرچک توسط فرماندار اهداء شد.

منبع
خبرگزاری فارس

کد خبر
۲۰۰۱۹۶۰

اشتراک گذاری :
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

مطالب مرتبط :

نمایشگاه کتاب حجا ب وعفاف درآموزش وپرورش شهرست... به مناسبت فرارسیدن ایام ماه  مبارک  رمضان وروز حجاب وعفاف ، نمایشگاه کتا ب با  موضوع  حجاب  وعفاف  به مدت یک هفته روز درمحل آموزش وپرورش شهرستان قرچک ...
قهرمانی پاکدشت در مسابقات کشوری کیوکوشین‌کان... پیش از ظهر امروز حمید رنجبر پازوکی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم کاراته پاکدشت با حضور در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمان کشوری کیوکوشین‌کان کاراته ج...
درخشش ورامینیها در بازسازی عتبات عالیات... صبح امروز و همزمان با نماز پرشکوه عید سعید فطر کاروان کمکهای مردمی شهرستان ورامین جهت ساخت صحن حضرت زهرا(س)با بدرقه مردم ولایتمدار ورامین به سمت نجف ا...
در کنار سلامت روح باید سلامتی جسم خود را حفظ کنیم... لحظاتی پیش گروهی از جامعه ورزش شهرستان ورامین به همراه مجید بذرافشان رئیس اداره ورزش جهت تبریک فرارسیدن سالروز اقامه اولین نماز جمعه رسمی ایران در بیت...
کد خبر
11415
منبع
وقت اضافه