امروز : چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۱:۳۳
×خانه » اخبار » نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است
نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است

رضا ریاحی بعدازظهر امروز در نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک که با حضور خسروانیان دبیر شورا و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد، کار روابط‌عمومی را یک کار تخصصی دانست و اظهار داشت: متاسفانه برخی ادارات به بخش روابط عمومی توجهی ندارند و این یک ضعف است.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک با بیان اینکه نقش روابط‌عمومی‌ها مختص یک حوزه نیست و نقشی فراگیر در همه حوزه‌ها دارند، گفت: ‌نقش روابط‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیر گذار است.

وی با اشاره به نقش و تاثیرگذاری روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌ها، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها عنوان کرد: روابط‌عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می‌گذرد.

ریاحی با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از تجربیات دنیا در حوزه روابط‌عمومی، تصریح کرد: روابط‌عمومی‌ها نقش اثرگذاری دارند و باید در راستای خدمت به مردم، نشاط و امید دادن به جامعه فعالیت کنند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک گفت: ادارات خدمات خوبی را به مردم عرضه می‌کنند و ضرورت دارد این خدمات به مردم اطلاع‌رسانی شود و این کار و هنر روابط‌عمومی‌هاست.

وی با بیان اینکه باید روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید به سمت مهندسی کردن روابط‌عمومی حرکت کنند، اظهارداشت: روابط عمومی‌ها باید از فعالیت‌ها و کارهای سنتی به سمت استفاده از روش‌های نوین بروند.

فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اهمیت اطلاع‌رسانی، خبررسانی و جایگاه روابط‌عمومی‌ها خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی را قوی کنید تا رسانه‌های مناسب تغذیه شوند.

ریاحی تاکید کرد: ماموریت روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید تعیین و ابلاغ شود.

این گزارش حاکی است، در پایان نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک احکام دبیر و اعضای شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان قرچک توسط فرماندار اهداء شد.

منبع
خبرگزاری فارس

کد خبر
۲۰۰۱۹۶۰

اشتراک گذاری :
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

مطالب مرتبط :

زمینه مشارکت مردم در تحقق شعار امسال فراهم شود... علی صادقی در دیدار با رؤسای ادارات شهرستان قرچک به اولویت‌های مهم دولت برای تحقق شعار «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» اشاره کرد و گفت: ...
صادقی:زنده نگه‌داشتن سالروز آزادسازی خرمشهر حفظ ار... علی صادقی ظهر امروز در جلسه هماهنگی سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر با اشاره به فرمایشات امام خمینی مبنی بر اینکه «فتح خرمشهر، فتح خاک نیست فتح ...
سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز در شهرستان پیشوا برگ... سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز با حضور پرشور خیرین، مسئولین کشوری ، استانی و فرهنگیان و دانش آموزان خیر آموزش و پرورش شهرستان در تالار پذیرایی نقش جهان...
بازدید حجت الاسلام والمسلمین صدری از مدارس شاهد قر... به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک ، معاون فرهنگي بنيادشهيد و امورايثارگران شهرستانها ی استان تهران از مدارس شاهد شهرستان ق...
کد خبر
11415
منبع
وقت اضافه