امروز : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ | ۶:۳۵:۲۵
×خانه » اخبار » نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است
نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است

رضا ریاحی بعدازظهر امروز در نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک که با حضور خسروانیان دبیر شورا و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد، کار روابط‌عمومی را یک کار تخصصی دانست و اظهار داشت: متاسفانه برخی ادارات به بخش روابط عمومی توجهی ندارند و این یک ضعف است.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک با بیان اینکه نقش روابط‌عمومی‌ها مختص یک حوزه نیست و نقشی فراگیر در همه حوزه‌ها دارند، گفت: ‌نقش روابط‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیر گذار است.

وی با اشاره به نقش و تاثیرگذاری روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌ها، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها عنوان کرد: روابط‌عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می‌گذرد.

ریاحی با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از تجربیات دنیا در حوزه روابط‌عمومی، تصریح کرد: روابط‌عمومی‌ها نقش اثرگذاری دارند و باید در راستای خدمت به مردم، نشاط و امید دادن به جامعه فعالیت کنند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک گفت: ادارات خدمات خوبی را به مردم عرضه می‌کنند و ضرورت دارد این خدمات به مردم اطلاع‌رسانی شود و این کار و هنر روابط‌عمومی‌هاست.

وی با بیان اینکه باید روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید به سمت مهندسی کردن روابط‌عمومی حرکت کنند، اظهارداشت: روابط عمومی‌ها باید از فعالیت‌ها و کارهای سنتی به سمت استفاده از روش‌های نوین بروند.

فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اهمیت اطلاع‌رسانی، خبررسانی و جایگاه روابط‌عمومی‌ها خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی را قوی کنید تا رسانه‌های مناسب تغذیه شوند.

ریاحی تاکید کرد: ماموریت روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید تعیین و ابلاغ شود.

این گزارش حاکی است، در پایان نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک احکام دبیر و اعضای شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان قرچک توسط فرماندار اهداء شد.

منبع
خبرگزاری فارس

کد خبر
۲۰۰۱۹۶۰

اشتراک گذاری :
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

مطالب مرتبط :

بازدید دکتر نقوی از تصفیه خانه فاضلاب شهرستان پیشو... به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی : در این بازدید معاون مهندسی و توسعه شرکت طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به دکتر نقوی و هیئت همراه ،گزارش پیشرفت...
ورامین مقام دوم را در مسابقات کشتی پهلوانی استان ت... مسابقات کشتی پهلوانی استان تهران که در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد در شهرستان قرچک در سالن هفت تیر برگزار شد . این مسابقات با حضور 180 کش...
مانور زلزله و مدیریت بحران در بیمارستان شهدای ۱۵ خ... سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین گفت : مانور زلزله و مدیریت بحران در بیمارستان شهدای 15 خرداد ورامین برگزار شد.  محمد خانی تصریح ...
ورزش عرصه سازندگی جسم و روح است... حسین قاسی‌زاده ظهر امروز در نشست هیئت‌های ورزشی شهرستان قرچک با نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رؤس...
کد خبر
11415
منبع
وقت اضافه