امروز : سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۸:۴۴:۵۵
×خانه » اخبار » نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است
نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است

رضا ریاحی بعدازظهر امروز در نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک که با حضور خسروانیان دبیر شورا و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد، کار روابط‌عمومی را یک کار تخصصی دانست و اظهار داشت: متاسفانه برخی ادارات به بخش روابط عمومی توجهی ندارند و این یک ضعف است.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک با بیان اینکه نقش روابط‌عمومی‌ها مختص یک حوزه نیست و نقشی فراگیر در همه حوزه‌ها دارند، گفت: ‌نقش روابط‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیر گذار است.

وی با اشاره به نقش و تاثیرگذاری روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌ها، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها عنوان کرد: روابط‌عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می‌گذرد.

ریاحی با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از تجربیات دنیا در حوزه روابط‌عمومی، تصریح کرد: روابط‌عمومی‌ها نقش اثرگذاری دارند و باید در راستای خدمت به مردم، نشاط و امید دادن به جامعه فعالیت کنند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک گفت: ادارات خدمات خوبی را به مردم عرضه می‌کنند و ضرورت دارد این خدمات به مردم اطلاع‌رسانی شود و این کار و هنر روابط‌عمومی‌هاست.

وی با بیان اینکه باید روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید به سمت مهندسی کردن روابط‌عمومی حرکت کنند، اظهارداشت: روابط عمومی‌ها باید از فعالیت‌ها و کارهای سنتی به سمت استفاده از روش‌های نوین بروند.

فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اهمیت اطلاع‌رسانی، خبررسانی و جایگاه روابط‌عمومی‌ها خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی را قوی کنید تا رسانه‌های مناسب تغذیه شوند.

ریاحی تاکید کرد: ماموریت روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید تعیین و ابلاغ شود.

این گزارش حاکی است، در پایان نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک احکام دبیر و اعضای شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان قرچک توسط فرماندار اهداء شد.

منبع
خبرگزاری فارس

کد خبر
۲۰۰۱۹۶۰

اشتراک گذاری :
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

مطالب مرتبط :

فرماندار ورامین در جمع باستانی کاران شهرستان... مهندس خوانساری فرماندار ورامین در مراسم باشکوهی که به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر در سالن ورزش باستانی 15 خرداد برگزار شد .حضور یافت . به گزارش ...
احداث کانال دفع آبهای سطحی محله اسفندآباد از پروژه... معاون فنی و عمرانی شهرداری ورامین از احداث پروژه کانال دفع آب های سطحی منطقه اسفندآباد ورامین به عنوان یکی از پروژه های بزرگ و موفق این شهرداری یاد کر...
بسته های فرهنگی «لاله های بهشتی» به مناسبت بزرگداش... معاون فرهنگي و اجتماعي شهرداري ورامين گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، بسته هاي حاوي محصولات فرهنگي با عنوان « لاله هاي بهشتي » و با موضوع جنگ ...
شبه شکار,ورامین,بوربور,اداره ورزش,تیراندازی,امید ت... به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین ، امید تاجیک رئیس هیئت تیراندازی ورامین بیان داشت: پنجمین مرحله از مسابقات شبه شکار قهرمانی کش...
کد خبر
11415
منبع
وقت اضافه