امروز : پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ | ۶:۴۴:۳۷
×خانه » اخبار » نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است
نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است

رضا ریاحی بعدازظهر امروز در نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک که با حضور خسروانیان دبیر شورا و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد، کار روابط‌عمومی را یک کار تخصصی دانست و اظهار داشت: متاسفانه برخی ادارات به بخش روابط عمومی توجهی ندارند و این یک ضعف است.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک با بیان اینکه نقش روابط‌عمومی‌ها مختص یک حوزه نیست و نقشی فراگیر در همه حوزه‌ها دارند، گفت: ‌نقش روابط‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیر گذار است.

وی با اشاره به نقش و تاثیرگذاری روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌ها، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها عنوان کرد: روابط‌عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می‌گذرد.

ریاحی با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از تجربیات دنیا در حوزه روابط‌عمومی، تصریح کرد: روابط‌عمومی‌ها نقش اثرگذاری دارند و باید در راستای خدمت به مردم، نشاط و امید دادن به جامعه فعالیت کنند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک گفت: ادارات خدمات خوبی را به مردم عرضه می‌کنند و ضرورت دارد این خدمات به مردم اطلاع‌رسانی شود و این کار و هنر روابط‌عمومی‌هاست.

وی با بیان اینکه باید روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید به سمت مهندسی کردن روابط‌عمومی حرکت کنند، اظهارداشت: روابط عمومی‌ها باید از فعالیت‌ها و کارهای سنتی به سمت استفاده از روش‌های نوین بروند.

فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اهمیت اطلاع‌رسانی، خبررسانی و جایگاه روابط‌عمومی‌ها خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی را قوی کنید تا رسانه‌های مناسب تغذیه شوند.

ریاحی تاکید کرد: ماموریت روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید تعیین و ابلاغ شود.

این گزارش حاکی است، در پایان نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک احکام دبیر و اعضای شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان قرچک توسط فرماندار اهداء شد.

منبع
خبرگزاری فارس

کد خبر
۲۰۰۱۹۶۰

اشتراک گذاری :
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

مطالب مرتبط :

دکتر نقوی : خانواده شیرکوند هم در ورزش و هم در ایث... به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین ، در ادامه دیدار از خانواده جانبازان و ایثارگران جامعه ورزش شب گذشته دکتر نقوی نماینده مردم در...
استقرار بخشیدن به جو اسلامی و فرهنگی سالم در شهر ا... جعفر اردستانی ضمن اشاره به اثرات روحانی و معنوی ایام البیض و اعتکاف در مساجد شهر گفت شورا وظیفه دارد به تقویت جو اسلامی سالم در جامعه بپردازد و بر اسا...
همایش یک روزه آشنایی خانواده ها با هوشمند سازی مدا... به گزارش پلیگاه خبری وقت اضافه به نقل از روابط عمومي آموزش وپرورش شهرستان قرچك ، همايش يك روزه آشنايي خانواده ها واعضاي انجمن اولياء ومربيان مناطق آمو...
بوکسور ورامین مدال طلا کشور را به خود اختصاص داد... مسعود عبدالهی توانست بر سکوی اول مسابقات بوکس بایستد . به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین ، مسعود عبدالهی بوکسور 69 کیلو گرم ورا...
کد خبر
11415
منبع
وقت اضافه