امروز : پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ | ۷:۲۷:۵۱
×خانه » اخبار » نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است
نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است

رضا ریاحی بعدازظهر امروز در نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک که با حضور خسروانیان دبیر شورا و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد، کار روابط‌عمومی را یک کار تخصصی دانست و اظهار داشت: متاسفانه برخی ادارات به بخش روابط عمومی توجهی ندارند و این یک ضعف است.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک با بیان اینکه نقش روابط‌عمومی‌ها مختص یک حوزه نیست و نقشی فراگیر در همه حوزه‌ها دارند، گفت: ‌نقش روابط‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیر گذار است.

وی با اشاره به نقش و تاثیرگذاری روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌ها، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها عنوان کرد: روابط‌عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می‌گذرد.

ریاحی با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از تجربیات دنیا در حوزه روابط‌عمومی، تصریح کرد: روابط‌عمومی‌ها نقش اثرگذاری دارند و باید در راستای خدمت به مردم، نشاط و امید دادن به جامعه فعالیت کنند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک گفت: ادارات خدمات خوبی را به مردم عرضه می‌کنند و ضرورت دارد این خدمات به مردم اطلاع‌رسانی شود و این کار و هنر روابط‌عمومی‌هاست.

وی با بیان اینکه باید روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید به سمت مهندسی کردن روابط‌عمومی حرکت کنند، اظهارداشت: روابط عمومی‌ها باید از فعالیت‌ها و کارهای سنتی به سمت استفاده از روش‌های نوین بروند.

فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اهمیت اطلاع‌رسانی، خبررسانی و جایگاه روابط‌عمومی‌ها خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی را قوی کنید تا رسانه‌های مناسب تغذیه شوند.

ریاحی تاکید کرد: ماموریت روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید تعیین و ابلاغ شود.

این گزارش حاکی است، در پایان نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک احکام دبیر و اعضای شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان قرچک توسط فرماندار اهداء شد.

منبع
خبرگزاری فارس

کد خبر
۲۰۰۱۹۶۰

اشتراک گذاری :
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

مطالب مرتبط :

استاد و کارمند مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری ورا... معاون فرهنگی و دانشجویی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری ورامین گفت : در جشنواره قرآنی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران ، دو نفر از اساتید و کارمن...
چهل ودومین جشنواره فیلم رشد درشهرستان قرچک آغازگرد... به گزارش وقت اضافه به نقل از روابط عمومي آموزش وپرورش شهرستان قرچك ،امروز صبح درمراسمي افتتاحيه چهل ودومين جشنواره فيلم رشد درآموزش وپرورش شهرستان قرچ...
پایان مسابقات قهرمانی ووشو در قرچک... به مناسبت هفته تربيت بـدني مسابقات قهـرماني ووشـو در بخش سانـدا در سالن طلائيـه قرچك برگـزارشد. اين مسابقـات در دو رده سني جوانان و نوجوانان و بـا حض...
ورامین ظرفیت ها و استعدادهای بسیار خوبی دارد... سید حسین نقوی‌حسینی سه‌شنبه شب در مراسم تجلیل از قهرمانان پرس سینه ورامین که با حضور مسئولان ارشد شهرستان در سالن همایش‌های شهرداری ورامین (سال شهید ت...
کد خبر
11415
منبع
وقت اضافه