امروز : چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ | ۵:۳۸:۵۳
×خانه » اخبار » نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است
نقش روابط ‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیرگذار است

رضا ریاحی بعدازظهر امروز در نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک که با حضور خسروانیان دبیر شورا و اعضای هیئت رئیسه برگزار شد، کار روابط‌عمومی را یک کار تخصصی دانست و اظهار داشت: متاسفانه برخی ادارات به بخش روابط عمومی توجهی ندارند و این یک ضعف است.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک با بیان اینکه نقش روابط‌عمومی‌ها مختص یک حوزه نیست و نقشی فراگیر در همه حوزه‌ها دارند، گفت: ‌نقش روابط‌عمومی ادارات نقشی کلیدی و تاثیر گذار است.

وی با اشاره به نقش و تاثیرگذاری روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌ها، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها عنوان کرد: روابط‌عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می‌گذرد.

ریاحی با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از تجربیات دنیا در حوزه روابط‌عمومی، تصریح کرد: روابط‌عمومی‌ها نقش اثرگذاری دارند و باید در راستای خدمت به مردم، نشاط و امید دادن به جامعه فعالیت کنند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک گفت: ادارات خدمات خوبی را به مردم عرضه می‌کنند و ضرورت دارد این خدمات به مردم اطلاع‌رسانی شود و این کار و هنر روابط‌عمومی‌هاست.

وی با بیان اینکه باید روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید به سمت مهندسی کردن روابط‌عمومی حرکت کنند، اظهارداشت: روابط عمومی‌ها باید از فعالیت‌ها و کارهای سنتی به سمت استفاده از روش‌های نوین بروند.

فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اهمیت اطلاع‌رسانی، خبررسانی و جایگاه روابط‌عمومی‌ها خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی را قوی کنید تا رسانه‌های مناسب تغذیه شوند.

ریاحی تاکید کرد: ماموریت روابط‌عمومی ادارات شهرستان باید تعیین و ابلاغ شود.

این گزارش حاکی است، در پایان نشست هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان قرچک احکام دبیر و اعضای شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان قرچک توسط فرماندار اهداء شد.

منبع
خبرگزاری فارس

کد خبر
۲۰۰۱۹۶۰

اشتراک گذاری :
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

مطالب مرتبط :

مردم شهرستان ورامین شایسته خدمت ویژه هستند... رئیس شورای اسلامي شهرستان ورامین: مردم شهرستان ورامين شايسته خدمت ويژه هستند. رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین گفت: به دلیل رشادت‌های مردم این منطقه...
خرید ۷۰ نسخه کتاب ” تاریخ ورامین در عصر قاجا... شهرداری جواد آباد به مناسبت هفته کتاب، 70 نسخه از کتاب " تاریخ ورامین در عصر قاجار" را خریداری و به کتابخانه های این شهر اهدا کرد. به گزارش روابط عمو...
با تدبیر و دور اندیشی باید جایگاه و حرمت شورای شهر... اولین نطق پیش از دستور جعفر اردستانی عضو شورای شهر اسلامی ورامین در سال 1393. امام خمینی (ره): کسی که به دنبال حق می رود و برای رضای خدا کار می کند،...
همایش یاوران انقلاب همزمان باایام ا…دهه فجرد... به گزارش روابط عمومی ازاداره آموزش وپرورش شهرستان قرچك، همزمان باايام ا... دهه فجرهمايش تشكل هاي دانش آموزي پيشتازان وفرزانگان باعنوان ((ياوران انقلاب...
کد خبر
11415
منبع
وقت اضافه